Úvodní grafika

Open

2. srpna 2008

<< zpět na: Historie akcí

Program: Dj Peak & Dj Peny

Konečně! Dlouhý měsíc nudy pro všechny sádkaře a sádkařky je nadobro pryč a už opravdu nic nebrání tomu abychom na Open party odstartovali novou sezonu a s ní i druhou půlku prázdnin.  Během pauzy jsme se rozhodně neflákali a začali jsme se slibovanými úpravami interiéru, které budou nadále pokračovat. Tak se sami přijďte podívat, co se nám zatím povedlo, nepovedlo, co přibylo, co ubylo, co se stihlo a nestihlo..no a hlavně všichni dorazte po měsíci řádně zapařit na ty nejlepší hity v podání Peaka a Penyho za doprovodu našich gogo dancers. Tu správnou náladu a chuť k tanci nám dodají všechny druhy Jelzina za 20,- Otevíráme přesně ve 21:00... come on!

Vstupné: 50 Kč

Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open
Open

<< zpět na: Historie akcí