Program: Dj Peak & Dj Peny
Konečně! Dlouhý měsíc nudy pro všechny sádkaře a sádkařky je nadobro pryč a už opravdu nic nebrání tomu abychom na Open party odstartovali novou sezonu a s ní i druhou půlku prázdnin. Během pauzy jsme se rozhodně neflákali a začali jsme se slibovanými úpravami interiéru, které budou nadále pokračovat. Tak se sami přijďte podívat, co se nám zatím povedlo, nepovedlo, co přibylo, co ubylo, co se stihlo a nestihlo..no a hlavně všichni dorazte po měsíci řádně zapařit na ty nejlepší hity v podání Peaka a Penyho za doprovodu našich gogo dancers. Tu správnou náladu a chuť k tanci nám dodají všechny druhy Jelzina za 20,- Otevíráme přesně ve 21:00... come on!
Vstupné: 50 Kč