Program: Dj Peak, Dj Peny
A je to konečně tady! Čekali jsme přesně dva roky na to, abychom si zopakovali párty, která je prostě ze všech nejvíc! Kdo by mohl zapomenout na tu perfektní atmosféru, jakou sebou nese Snow party? Miliony polystyrenových kuliček, které budou všude, ve všem i na všech, ventilátory, co nasimulují tu pravou sněhovou foukanici, těch lidí, songů, drinků, zábavy...sečteno a podtrženo...Snow party v hudební režii Eyzyho, Peaka a Penyho a další prosincová předvánoční pařba v Sádku 2000, na které rozhodně nikdo nesmí chybět!
Vstupné: 60 Kč